Sunday, July 3, 2011

NAK KENAL AHLI KUMPULAN BEAST??JOM!!

ASSALAMUALAIKUM SEMUA!!!

HARI ni aku nak cerita pasal salah satu grup K-POP...korg minat x artis korea ni??aku sure ramai budak2 perempuan macam aku gak..huhu..dok tergila-gila ngan dieorg ni..

kebanjiran..*peh ayat aku..huhu..grup korea yg datang kat malaysia ni umpama bah besar la..
bulan jun lepas jang geu suk,u-kiss,2AM dtg ke malaysia..
tapi aku bukan nak cerita pasal dieorg..aku nak cerita pasal BEAST..hha yg baru datang ke malaysia pada 1 JULAI lepas..WAH MESTI BEST kan...ade tu yg dapat ticket free la..sape2 yg masuk contest dieorg la..hoho
di sebabkan aku x pergi tapi aku still nak buat entry pasal dieorg..hari ni aku nak share biodata dieorg..x dapat jumpe pun tapi dapat tahu ape yg dieorg suke pun ok gak an..hoho

BIODATA BEAST

Gi Kwang


aku suka tgk die senyum..canti wooo..huhu


Date Of Birth: March 30, 1990
Nickname: Ace Jr., Holly 2
Education: Seoul Absence of Comprehensive Art School
Specialties: dance
Hobbies: watching movies, sports, and dancing.
Birth place: Seoul
Blood Type: A
Height: 174 cm
Weight: 58 kg
Trainee Years: 4 years under JYPE
Favorite Singers: Taeyang, Omarion, Usher
Misc Info: Originally debuted as solo artist. Will be changing his stage name soon.

Yoon Doo Joon



pose yg doo joon selalu buat

Position: Leader/Rapper
Nickname: 3 sec sharing
Education: Kyung Hee Cyber University
DOB: July 4, 1989
Height: 180 cm
Weight: 67 kg
Blood Type: A
Specialty: Vocal/Rap/Soccer
Hobbies: Listening to hip hop & R&B, soccer, and playing games.
Misc Info: He was first appeared on Mnet's Hot Blood documentary as one of the candidates for JYPE group One Day. Currently he is one of the rappers for AJ?s Wiping the Tears.

SeungHyun



Stage Name under Xing: Poppin' Dragon
DOB: December 19, 1989
Nickname: yonggun
Education: Anyang Arts High School
Specialties: Dance
Height: 179cm
Weight: 64kg
Blood Type: O
Hobbies: writing lyrics, watching movies, and dancing.
Misc Info: He was first debuted with group Xing and he rapped for AJ's Wiping the Tears.

SO-1



Former Stage Name: So-1
Date Of Birth: September 3, 1989
Nickname: Rancho
Education: Anshan Information Industry High School
Specialty: beat box
Height: 176cm
Weight: 58kg
Blood Type: B
Hobbies: Web surfing and bowling.
Misc Info: He was eliminated from YG group Big Bang in the ninth episode of their documentary.

Yo Seob





Date Of Birth: January 5, 1990
Nickname: 양요, endorphins, siksin
Education: University of East Broadcasting Arts [absent for about 1 year]
Specialty: beat box, jalmeokgi
Height: 174cm
Weight: 56kg
Blood Type: B
Hobbies: Writing lyrics
Training: Trained under M-Boat
Specialty: Vocals
Misc Info: He was AJ's high school friend

Son Dong Woon





AKU MINAT GILER MAKNAE BEAST NI!!HOHO


Date Of Birth: June 6, 1991 [maknae]
Nickname: Sonseuko, 16 D
Education: High School hanyoung
Specialty: Piano and traditional chinese
Height: 181cm
Weight: 64kg
Blood Type: A
Hobbies: lyrics writing and reading
Misc Info: Long-time JYPE trainee. Teased jokingly by fans for looking Thai, especially around 2PM's Nichkhun,who is said to look more Korean than Son Dong Woon.

1 comment:

nadzirah said...

im b2uty to0 =)
anyway saya pnah dgr yg ahli2 b2st ni pnah kne reject,,?? ye ek?
but who cares, they're so talented, right ^^

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

MY SAHABAT

    http://suhailasellaginella.blogspot.com/